Skontaktuj się z nami! +48 536 745 192
.

SPA System EUPHORIA - wanna z hydromasażem

Producent: PASSION SPAS
Ocena: 0

Kod produktu: wanna-spa-euphoria-pw1
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Cena: 65 990,00 zł 65990.00
szt.

Sprzedaż ratalna

Oferta kredytowania na preferencyjnych warunkach dedykowanych TYLKO dla klientów SPA SYSTEM

 • 0% prowizji
 • 0% za wcześniejszą spłatę
 • minimum formalności

Zadzwoń! Tel. +48 536 745 192


Opis

.

Specyfikacja

 • Liczba miejsc 4
 • Liczba dysz 103
 • Pojemność [l] 1550
 • Liczba miejsc siedzących 2
 • Liczba miejsc leżących 2
 • Wymiary [cm] 227x227x91

Opis produktu

SPA System Euphoria to wanna z hydromasażem, która łączy w sobie najbardziej innowacyjny masaż SPA, jaki kiedykolwiek opracowano. Doskwierające bóle kręgosłupa, bóle pleców, bóle lędźwi czy bóle mięśni dzięki zastosowaniu systemów hydromasaży w wannach SPA Euphoria można w przyjemny sposób złagodzić lub całkowicie zlikwidować. Wszystkie programy masażu są autorskimi rozwiązaniami dopracowywanymi przez lata doświadczeń i współpracy z fizjoterapeutami:

Aqua Rolling Massage ™  

System specjalnie zaprojektowanych i odpowiednio rozlokowanych dysz, wypychających wodę w górę, wzdłuż oparcia siedziska. Celowo stworzone i wyprofilowane wgłębienia w obudowie wanny sprawiają ,że utworzony podczas kąpieli prąd wodny tworzy energiczny masaż, który działa odprężająco na mięśnie pleców.

Intense Therapy Zone™  

Skoncentrowany masaż, obejmujący dolne obszary pleców. System pozwalający na wyodrębnienie podczas masażu określonego obszaru pleców oraz regulację intensywności i nacisku strumienia wody.

Therapy Wave Zone™  

Masaż rozpoczynający się powoli w dolnej części pleców, następnie rozchodzący się również na ramiona oraz szyję.  Potocznie zwany „wałkiem do ciasta”, ponieważ naśladuje jego ruchy wykonywane podczas wałkowania ciasta.

Levitation Bed™  

Uczucie unoszenia się to masaż strumieniowy na całej płaszczyźnie ciała. Intensywność i siłę możemy regulować. Innowacyjna funkcja masażu oferowana wyłącznie przez SPA System i producenta PASSION SPAS.

Waterfall Massage™

Wyobraź sobie ciągły strumień kaskadowej, ciepłej wody delikatnie spływającej po szyi i ramionach. To jest uczucie, którego doświadczasz, ciesząc się zachwycającym efektem naszego innowacyjnego Waterfall Massage ™. Ten zabieg w wannie SPA to całkowite odprężenie górnej części pleców i szyi.

Synergy Water Maintenance System™

Wanna SPA z hydromasażem zawiera nasz ekskluzywny system utrzymania wody Synergy. Połączenie 100% filtracji, odkażania ozonem i oczyszczania UV tworzy nasz System Utrzymania Wody Synergy, który zapewnia najwyższą jakość czystej wody.

Hybrid Heating™  

Technologia Hybrid Heating ™ uzupełnia ciepło wytwarzane przez grzałkę elektryczną. Specjalnie zaprojektowane pompy do masażu mieszają cząsteczki wody poprzez tarcie, które generuje ciepło, zmniejszając tym samym zużycie energii przez grzałkę.

BIO-LOK Microbe Shield™

Osłona Bio-Lok po wewnętrznej stronie wanny zapobiega przywieraniu drobnoustrojów i mikroorganizmów do obudowy, dzięki czemu łatwiejsze jest utrzymanie wanny w czystości.

Nasze wanny z hydromasażem są wyposażone w wyjątkowy system podpierający podłogę Everlast ™ która zapewnia integralność strukturalną i maksymalne zatrzymywanie ciepła dzięki wydajnej izolacja typu Dual-Wrap. Wanny SPA System są jednymi z najbardziej energooszczędnych na rynku.

Domowe SPA — najważniejsze zalety wanny z hydromasażem Euphoria:

 • Wanna z hydromasażem
 • System masażu powietrzem
 • Aromaterapia
 • Wodospad
 • System audio z bluetooth
 • Wbudowane głośniki
 • Ozonowy system utleniania zapewniający czystszą wodę
 • Profilowane miękkie zagłówki ze światłem LED
 • System oświetlenia podwodnego LED StarBrite
 • Zewnętrzne oświetlenie narożne LED
 • Uchwyty na kubki x4

 

Profesjonalny projekt

Zapierające dech w piersiach projekty spa z wyjątkowym komfortem siedzenia.

W Passion Spa projektowanie wspaniałych spa to nasza specjalność i nasza pasja. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy szczegół wanny przyczyniał się do Państwa komfortu i zapewniał maksymalny relaks. Przyjemne linie obudowy spa są zarówno atrakcyjne, jak i funkcjonalne, dzięki dobrej lokalizacji oświetlenia, dysz i funkcji. Elementy sterujące są w zasięgu ręki, kontury i głębokości siedzeń zapewniają maksymalny komfort, a w każdym spa jest wiele opcji siedzeń dla Twojej przyjemności. Piękne wodospady, oświetlenie LED i aromaterapia to tylko niektóre z funkcji, które oferujemy, aby poprawić doznania ze spa. Twoje Passion Spa to dzieło sztuki zaprojektowane, aby zapewnić funkcjonalne piękno Twojemu domowi lub ogrodowi.

 

Fizykoterapia

Spa System oferuje najbardziej innowacyjne funkcje masażu spa, jakie kiedykolwiek opracowano.
Każde spa oferuje różnorodne funkcje masażu, które zapewnią Ci najwyższą ulgę w hydroterapii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ścisłej współpracy z fizjoterapeutami stworzyliśmy różnorodne masaże, które są unikalne dla Spa System, takie jak Aqua Rolling Massage ™, Intense Therapy Zone ™, Therapy Wave Zone ™, Levitation Bed ™ i Waterfall Massage ™.

 

Woda doskonała

Niezwykle czysta woda dzięki naszemu synergicznemu systemowi oczyszczania wody.
Wanny Spa System są wyposażone w wielopłaszczyznowy system oczyszczania wody, który pomaga utrzymać
krystalicznie czystą wodę i zmniejsza potrzebę dodatkowej higieny i konserwacji wody. Jedynym celem naszej dedykowanej pompy filtrującej jest zasysanie wody przez filtr spa, dzięki czemu woda w spa jest stale filtrowana, niezależnie od tego, czy pompy do masażu działają. Woda jest odkażana za pomocą naszego wysoce skutecznego systemu ozonowego , a w większości wanien jest dodatkowo oczyszczana za pomocą naszego systemu odkażania UV.
Połączenie 100% filtracji, odkażania ozonem i oczyszczania UV tworzy nasz System Utrzymania Wody Synergy, który zapewnia najwyższą jakość czystej wody.

 

Inżynieria precyzyjna

Projekt i konstrukcja sprawiają, że spa Spa System jest najlepsze pod względem integralności strukturalnej.

Wanny Spa Sytem są zaprojektowane tak, aby działały i były trwałe. Wysokiej jakości komponenty i precyzyjne
wykonanie tworzą jedno z najbardziej funkcjonalnych i innowacyjnych spa na rynku. Nasza powłoka akrylowa jest wzmocniona laminatami z żywicy winylowo-estrowej, które są nakładane ręcznie. Powłoka jest wsparta trwałą syntetyczną konstrukcją wsporczą, która zapewni, że będziesz cieszyć się swoim spa przez długie lata. Cała podstawa spa jest otoczona naszym syntetycznym wspornikiem podłogowym Everlast, zapewniającym solidne wsparcie siedziska i integralność strukturalną. Spa System to doskonały projekt, wysokiej jakości komponenty i doświadczenie, które zapewni Tobie i Twojej rodzinie wiele lat radości.

 

Przyjazny dla planety

Wielokrotnie nagradzana technologia Hybrid Heating ™ zapewniająca wyjątkową efektywność energetyczną.
Ciesząc się swoim Spa, dbasz zarówno o swój budżet, jak i o środowisko. Spa Passion zostały zaprojektowane tak, aby zmniejszyć zużycie energii dzięki różnorodnym innowacyjnym funkcjom. Technologia Hybrid Heating ™ uzupełnia ciepło wytwarzane przez grzałkę elektryczną. Specjalnie zaprojektowane pompy do masażu mieszają cząsteczki wody poprzez tarcie, które generuje ciepło, zmniejszając tym samym zużycie energii przez grzałkę. Nasze programowalne elementy sterujące pozwalają ustawić czas, w którym Twoje spa będzie się włączać i wyłączać, a pompa filtrująca o niskiej mocy zużywa tylko niewielką ilość energii elektrycznej, aby woda była czysta. Izolacja trójwarstwowa, wyjątkowo gruba osłona (przykcycie/cover) po której można chodzić i podparcie podłogi Everlast osłaniają wannę dzięki jednemu z najskuteczniejszych dostępnych projektów zatrzymujących ciepło.

 

Ochrona dla Ciebie

Wsparcie produktowe na dziś, jutro i tak długo, jak długo będziesz posiadasz swoje Spa.
W Spa System budujemy wspaniałe spa i cenimy długoterminowe relacje. Chcemy, abyś był zadowolony ze swojego spa dziś, jutro i w przyszłości. Nasze doświadczenie w branży spa pozwala nam projektować i budować wspaniałe spa, używając tylko najlepszych komponentów, i otaczając nasze spa wyjątkowym wsparciem dla naszych dealerów. W tym celu wybieramy dealerów, którzy podzielają nasze zaangażowanie w relacje z klientami. Następnie współpracujemy z naszymi dealerami, aby zapewnić im wsparcie przed i po sprzedaży. Ciesz się swoim Spa wiedząc, że posiadamy fachową wiedzę, doświadczenie i poświęcenie potrzebne do wspierania Cię w nadchodzących latach.

 

 


Gwarancja

Jesteśmy pewni naszych produktów zwłaszcza klasy premium, dlatego na wanny spa udzielamy jednej z najdłuższych gwarancji na rynku.

Nasi klienci mogą sobie pozwolić pozostać w strefie komfortu, korzystając z całorocznych wanien spa we własnym domu, na tarasie czy w ogrodzie. Wanny SPA System produkowane przez firmę Passion SPAS, która jest liderem w rozwoju i produkcji światowej klasy spa & wellness. Ich 30-letnie doświadczenie to nie tylko gwarancja jakości i wydajności Twojej wanny z hydromasażem, ale również firma Passion Spas projektuje i produkuje wanny spa znane z wyjątkowych innowacji i doskonałego wzornictwa.

 • Ikona gwarancji przedstawiająca czas trwania gwarancji w latach

  10 lat gwarancji na elementy konstrukcji wanny SPA System

 • Ikona gwarancji przedstawiająca czas trwania gwarancji w latach

  5 lat gwarancji na powłokę akrylową wanny SPA System

 • Ikona gwarancji przedstawiająca czas trwania gwarancji w latach

  2 lata gwarancji na wyposażenie i oprzyrządowanie wanny SPA System

Dane techniczne

Liczba miejsc 4
Liczba dysz 103
Pojemność [l] 1550
Liczba miejsc siedzących 2
Liczba miejsc leżących 2
Wymiary [cm] 227x227x91
Waga wanny bez wody [kg]: 405
Waga/Pojemność wody [kg/l]: 1550
Waga wanny z wodą [kg]: 2100
Materiał niecki: Akryl Aristech® z winyloestrem i poliestrem
Izolacja: Pianka poliuretanowa o wysokiej gęstości
Liczba zdejmowanych paneli bocznych: 4
System oświetlenia podwodnego LED StarBrite: Tak
System oświetlenia narożnego LED: Tak
System masażu delikatnym powietrzem: Tak
Masaż Aqua Rolling Nie
Aromaterapia: Tak
Fontanna/Wodospad: Tak
Profilowane miękkie zagłówki ze światłem LED: 4
System ozonowania: Tak
System filtracji: Tak
System grzewczy: Tak
System audio z bluetooth Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Moduł Wi-Fi ( zalażny od komputera) OPCJA
Odpływ podłogowy grawitacyjny: Tak
Dysze ozonowe Tak
Dysze powietrzne: Tak
Pompa do masażu 1: LX LP300 - 2,2 KW
Pompa do masażu 2: LX LP300 - 2,2 KW
Pompa do masażu 3: LX LP300 - 2,2 KW
Pompa filtrująca: LX WTC50M - 250 W
Pompa powietrza: LX AP300 - 300 W
Napięcie elektryczne: 380 V
Natężenie w amperach: 16 A
Nagrzewnica elektryczna: 3 KW
Układ sterowania: Komputer

Opinie o produkcie (2)

4 września 2021

Ponieważ użytkuję tę wannę od 6 miesięcy, Postanowiłam podzielić się swymi odczuciami. Duże plusy dla tego jacuzzi dałabym za -super ciśnienie z dysz-naprawdę jestem zaskoczona że to nie jest jakieś „bulgotanie” tylko faktycznie intensywne uderzenie wody-kark, łopatki i część lędźwiowa kręgosłupa -to akurat u mnie najczęściej ponapinane mięśnie i w tych właśnie miejscach -akurat ja-naprawdę odczuwam ogromną ulgę i rozluźnienie po takim masażu. Widać nawet gołym okiem-skąd ta ulga-bo po dłuższym siedzeniu w jacuzzi-przy jednym rodzaju masażu -poszczególne miejsca miałam dobrze przekrwione. - świetny masaż nóg-to dla mnie tez ważne -latem, szczególnie podczas upałów-mam często problem „ciężkich nóg”- i tutaj tez spotkała mnie miła niespodzianka-kilka minut w wannie i była ulga-dzięki temu nie raz zostało mi jeszcze kawał dnia by coś zrobić -zamiast leżeć z nogami w górze-bo nie dawało sie chodzić - nagłośnienie i oświetlenie-doceniłam -nie tylko podczas kąpieli takiej dla relaksu-ale super przydaje mi sie jako dobre nagłośnienie podczas prac w ogrodzie lub grila ze znajomymi:) - potwierdzam tez to co mówi sprzedawca-że nie trzeba przy tej wannie „chodzić”- mija właśnie 6 miesięcy od pierwszego uruchomienia-woda ciągle ta sama-czysta, krystaliczna-czyli te jakieś filtry i systemy uzdatniające wodę-zdają egzamin na medal. Tylko pływającego „grzybka” z tabletką chloru wrzucam gdy nie korzystam-wiec faktycznie nie ma roboty z wymianą wody czy jakimś innym czyszczeniem wanny. - serwis tez ok-jak miałam jakieś pytania na początku -zawsze odebrany tel i fachowa pomoc Cóż-szczerze polecam-naprawdę dobra wanna

4 września 2021

Ponieważ użytkuję tę wannę od 6 miesięcy, Postanowiłam podzielić się swymi odczuciami. Duże plusy dla tego jacuzzi dałabym za -super ciśnienie z dysz-naprawdę jestem zaskoczona że to nie jest jakieś „bulgotanie” tylko faktycznie intensywne uderzenie wody-kark, łopatki i część lędźwiowa kręgosłupa -to akurat u mnie najczęściej ponapinane mięśnie i w tych właśnie miejscach -akurat ja-naprawdę odczuwam ogromną ulgę i rozluźnienie po takim masażu. Widać nawet gołym okiem-skąd ta ulga-bo po dłuższym siedzeniu w jacuzzi-przy jednym rodzaju masażu -poszczególne miejsca miałam dobrze przekrwione. - świetny masaż nóg-to dla mnie tez ważne -latem, szczególnie podczas upałów-mam często problem „ciężkich nóg”- i tutaj tez spotkała mnie miła niespodzianka-kilka minut w wannie i była ulga-dzięki temu nie raz zostało mi jeszcze kawał dnia by coś zrobić -zamiast leżeć z nogami w górze-bo nie dawało sie chodzić - nagłośnienie i oświetlenie-doceniłam -nie tylko podczas kąpieli takiej dla relaksu-ale super przydaje mi sie jako dobre nagłośnienie podczas prac w ogrodzie lub grila ze znajomymi:) - potwierdzam tez to co mówi sprzedawca-że nie trzeba przy tej wannie „chodzić”- mija właśnie 6 miesięcy od pierwszego uruchomienia-woda ciągle ta sama-czysta, krystaliczna-czyli te jakieś filtry i systemy uzdatniające wodę-zdają egzamin na medal. Tylko pływającego „grzybka” z tabletką chloru wrzucam gdy nie korzystam-wiec faktycznie nie ma roboty z wymianą wody czy jakimś innym czyszczeniem wanny. - serwis tez ok-jak miałam jakieś pytania na początku -zawsze odebrany tel i fachowa pomoc Cóż-szczerze polecam-naprawdę dobra wanna

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl